ZY Cami

 

Film It Anyway

ZY Cami, mobil film yapımcılarının videolarını oluşturmaları, düzenlemeleri ve paylaşmaları için kapsamlı ve sezgisel bir çözüm sunan çok yönlü bir uygulamadır. Video oluşturma eğlencesine dalarken uzun öğrenme eğrisini ve yorucu hazırlığı mühendislik ekibimize bırakın!

Yaratıcılığını Serbest Bırak

 

Görsel hikaye anlatımınızı zenginleştirmek için ZY Cami sizin için çeşitli yaratıcı modlar sunar. Sadece nesnenize ekranda dokunun ve gerisini SMOOTH-X'e bırakın. SmartFollow 2.0, konunuzu her zaman kadrajda ve odakta tutacaktır. Panorama modu, Timeplapse, Hyperlapse ve Motionlapse modları videonuza daha fazla boyut ve perspektif ekler.

Slow Motion

Panorama

Timelapse

Kameranızdaki Hareket Kontrolü

 

Elinizde olsun veya olmasın gimbalinizin kontrolünü sizde. Şimdi fotoğraf çekmek veya video kaydetmek, V hareketini göstermek veya avucunuzu kameraya sallamak kadar kolay.

Uygulama İçindeki Çeşitli Video Şablonları

 

Yeni SMART Modu, özelleştirilmiş hareketler, müzik ve diğer özel efektlerle entegre edilmiş çok sayıda yerleşik şablon sunar. Artık herkes film yapımının ustası olabilir.

Tek Dokunuşla Güzelleştirme

 

En iyi durumda değil misiniz? Endişelenmeyin, ZY Cami sizi güzelleştirme düğmesine tek bir dokunuşla güzelleştirir. Ayrıca, farklı senaryolarda ihtiyaçlarınızı karşılamak için güzelleştirme ayarlarını da özelleştirebilirsiniz.

Kolay Editleme

 

Sezgisel bir düzenleme arayüzü ile ZY Cami, her seviyeden film yapımcısının ihtiyaçlarını karşılamak için şablonlar, geçişler, özel efektler, filtreler, altyazılar, çıkartmalar, müzik vb. tonlarca özellik sunar.

ZHIYUN Lightollector

 

Videolarınızı Lightollector'deki diğer film yapımcılarıyla paylaşın. Lightollector, milyonlarca film yapımcısının ve meraklısının eserlerini bir araya getiriyor. İlham almak ve başkalarına ilham vermek için bize katılın!

ZHIYUN Ürünleri

Nereden Alabilirim?

Teknik Destek

Sosyal Medya

This website is made by an authorized Zhiyun partner. For the official website of Zhiyun, please visit www.zhiyun-tech.com