CRANE 3S

Genel Bakış

Satın Al

Teknik Özellikler

Uyumluluk Listesi

CRANE 3S Mission Delivered

Taşıma Kapasitesi

Modüler Kol

Modüler Elcik

Çapraz Uyumluluk

Yeniden Tasarlanan Kilitleme

DC-IN

İyice Hesaplanmış 55 °

ViaTouch 2.0

Yoğun hareketli çekimden stüdyoda filme kadar farklı çekim ortamı türleri, çekim ekipmanının hem yüksek kapasitesini hem de esnekliğini gerektirir. Film yapımcıları göz önünde bulundurularak, ZHIYUN, Crane serisinin katı ve öngörülemeyen çekim ortamına uyum sağlaması için daha iyi olabileceğini hissetti. Şimdi, daha geniş motorlar ve daha geniş uygulama ve sezgisel kontrol amaçlayan yepyeni modüler tasarım ile yenilik mirasına dayanan yeni CRANE 3S'i lanse ediyoruz.

Daha İddialı Kamera Kurulumları İçin Yeniden Yapılandırıldı

 

Bu sadece bir yükseltme değil yeniden yapılanmadır. CRANE 3S, çok çeşitli kamera kurulumları için maksimum 6,5 kg taşıma kapasitesi sağlayan yepyeni SUPER motorlarla üretilmiştir.

* Rakam aşırı yüksek yük kapasitesi testini ile elde edilmiştir. Uyumlu kameralar arasında Canon EOS 1DX, Blackmagic Pocket Cinema Kameralar, Canon Cinema EOS, Sony FS & FX serisi ve RED Dijital Sinema Kameraları bulunmaktadır. Tüm ayrıntılar için lütfen Uyumluluk Listesine bakınız.

Uzatılabilir Kol. Daha Fazla Esneklik

 

Daha geniş uyumluluk hedeftir, ancak esneklik sağlanır. Daha büyük sinema kamera kombinasyonları için ve kullanıcılar daha fazla alan için roll eksenine bir genişletme modülü takabilirken, daha küçük DSLR kombinasyonları için ve daha fazla taşınabilirlik için genişletme modülü çıkarılabilir.

Modüler Tasarım. Çok Yönlü Çekim

 

CRANE 3S'de, tutamak iki seçenekle sökülebilir: TransMount EasySling Handle ve TransMount SmartSling Handle. EasySling kolunu daha rahat ve dik çalışma için ve daha iyi bir rahatlık sağlamak amacıyla tutamağı monte edebilir veya doğrudan kamera ve gimbal parametre ayarı için sezgisel bir kontrol paneli ve OLED ekrana sahip SmartSling kolunu monte etmeyi veya bunları bir araya getirmeyi seçebilirsiniz!

* TransMount SmartSling Kolunun kontrol özellikleri farklı kameralarda değişiklik gösterebilir. Lütfen Uyumluluk Listesine bakınız.

Çapraz Uyumluluk. Hayal Edebilirsin.

 

Zorlu çekim görevlerini tamamlamak için CRANE 3S, çapraz uyumluluğu sayesinde çok yönlü bir çözüm sunar. Kol modları kolayca ayrılır ve her ikisi de aksesuarları monte etmek için farklı boyutlarda çok sayıda vida girişi sağlar. Modüler tasarım, motorlu dolly, pergel, kablo kamı, Easyrig vb. gibi CRANE 3S'de daha fazla uyumluluk sağlar.

Sıfır Salınım. Kahraman Güvenliği

 

CRANE 3S, kullanıcıların güvenebileceği en üst düzey güvenilirlik sağlar. Yeniden keşfedilen kilitleme sistemi, üç ekseni fark edilir bir şekilde sallanmadan kilitleyebilir. Modüler tasarım, seyahat veya depolama sırasında kameranın gimbalda % 100 güvenli olmasını sağlamak için çift kilitlerle entegre edilmiştir.

PowerPlus Tarafından Desteklenen Sürekli Çalışma Süresi

 

Pil takmanın yanı sıra CRANE 3S, doğrudan şarj için 25,2 V'a kadar girişi destekleyen bir DC-IN bağlantı noktası sunar. Yeni heyecan verici TransMount PowerPlus Pil Paketi, sabit yoğun hareketlere uyum sağlamak için gimbalınıza daha fazla güç vererek ve cihazlarınız için kompakt ancak hızlı şarj eden bir powerbank olarak hizmet veren 6 * 18650 pilleri barındırabilir.

DC-IN

Kapsamlı Çalışma Süresi

25.2V

Voltaj Girişi

12S

Takılı Pillerle Çalışma Süresi*

18S

PowerPlus İle Çalışma Süresi*

* Takılı pillerle CRANE 3S 12 saate kadar çalışabilir. Yalnızca TransMount PowerPlus Pil Paketi ile çalışan CRANE 3S, 18 saate kadar çalışabilir. Bu rakamlar laboratuvarda yapılan testlerden alınmıştır. 3 kg'ın üzerindeki kamera kombinasyonları için, PowerPlus Pil Paketi ile kullanmanızı öneririz.

Olağanüstü Hız. Ciddi Anlamda Pürüzsüz.

 

Çeşitli çekim ortamlarında güçlü özellikleri kolaylaştırmak için CRANE 3S, olağanüstü tepki hızı ve yumuşaklığı sağlayan yeni bir algoritma sistemi tarafından yönlendirilir. Hızlı aksiyon çekimlerinde CRANE 3S, yüksek rüzgarlara ve G kuvvetlerine taviz vermeden dayanabilir.

Doğru Hesaplanmış 55 °: Daha Geniş Görüş

 

55 ° eğimli roll ekseni, engellenmemiş görünüm için tasarlanmıştır ve büyük sinema kamera kombinasyonlarını monte etmek için yeterli alan sağlar.

Geliştirilmiş Zoom ve Odak Sistemi

 

Sinematografinin ihtiyaçlarını karşılamak için, yakınlaştırma ve odaklama sistemine daha büyük lens destekleri eklenebilir. Odak çarkı, odak aralığını işaretlemek için beyaz bir alan ile donatılmıştır. Yakınlaştırma SmartSling Handle aracılığıyla senkronize olarak gerçekleştirilebilir.

* Yakınlaştırma, CRANE 3S paketine dahil olmayan TransMount SmartSling Koluyla gerçekleştirilir.

CRANE 3S X TransMount Görüntü İletim Sistemi

 

Senkronize Ekip Çalışması

Üçlü Kontrol, İsteğinize Göre Film.

 

ZHIYUN tüm film yapımcılarının ihtiyaçlarını önemsiyor. ZHIYUN gimbal ve TransMount Görüntü İletim Sistemi ile, film yapımcılarına, film ekibine veya solo olarak çalışanlara üç kontrol seçeneği sunar: gimbaldan, akıllı telefondan veya hareket sensörü kablosuz kumandadan.

Timelapse'in Efendisi

 

Gimbal'ın Timelapse özelliği TransMount Görüntü Aktarım Sistemi ile geliştirildi. Şimdi, sadece çekimleri uzaktan izlemekle kalmaz, aynı zamanda uygulamadan çıktıktan sonra çekime devam edebilirsiniz.

Pil

Çalışma Voltajı

Çıkış Voltajı

Çalışma Derecesi

Çalışma Süresi

Şarj Süresi

Maks: 25.2V

Standart:  11.1V

Min: 9.8V

Standart: 5V

Maks: 45 °C

Standart: 25 °C

Min: -10 °C

Standart: 12 s

Laboratuar Sonucu1

 

 

Standart: 4 s

Laboratuar Sonucu2

Sabitleyici

Hareket Halinde Sapma

Sabit Halde Sapma

Tilt Mekanik Açısı

Roll Mekanik Açısı

Pan Mekanik Açısı

Taşıma Kapasitesi

Net Ağırlık

Maks.: ± 0.3 °

Standart: ± 0.1 °

Min: ± 0.05 °

Maks.: ± 0.04 °

Min: ± 0.01 °

Standart: 360 °

Limitsiz Dönüş

 

Maks.: 75 °

Standart: 330 °

Min: -255 °

Standart: 360 °

Limitsiz Dönüş

 

Maks:  6500 g

Min:  600 g

2470 g

ZHIYUN Ürünleri

Nereden Alabilirim?

Teknik Destek

Sosyal Medya

This website is made by an authorized Zhiyun partner. For the official website of Zhiyun, please visit www.zhiyun-tech.com