CRANE M

Genel Bakış

Stok Yok

Teknik Özellikler

Uyumluluk Listesi

Crane M The Friendly Giant for All Light-weight Cameras

Tüm Hafif Fotoğraf Makineleri için Kamera Dostu

 

Aynasız veya kompakt dijital fotoğraf makineniz için “kamera dostu” bir sabitleyici arıyorsanız, GoPro ve hatta akıllı telefon olan Crane-M ideal seçiminiz olacaktır. ZHIYUN tarafından tüm seviyedeki kullanıcılar için zarif bir şekilde hazırlanmış olan bu model, piyasadaki çoğu modeli, 125g - 650g arasında değişen ağırlıkları ile monte edilebilmektedir.

Oynat ve Profesyonel Ol

 

Geleneksel sabitleyicilerin hacimli gövdeleri, günümüzde, operasyonlarında çok daha akıllı, daha kullanıcı dostu ve zaman açısından verimli olan yeni ortaya çıkmış elektronik 3 eksenli dengeleyiciler ile değiştirilmektedir. Crane-M ağırlığı sadece bir şişe suya eşittir. Herhangi bir kişi pro-level etkisi ile sürekli ve düzgün çekimler yapabilir. Elinizde Crane-M ile ihtiyacınız olan her şey hayal gücü ve eylemdir.

Hepsi Bir Arada Kontrol Paneli

 

Crane-M, dünyanın bir numaralı kamera kontrol hattının (şu anda SONY ve çoğu Panasonic modellerinde mevcut olan) bağlantı kontrolünü gerçekleştiren ilk sabitleyicidir. Tutamaç üzerindeki basit tasarımlı kontrol paneli sayesinde, kullanıcılar sadece bağlı kamerayı çevirmek, eğmek ve yuvarlamakla kalmaz, aynı zamanda yakınlaştırma ve fotoğraf / video çekim kontrolleri de yapar.

Saatin Etrafında Tam 12 Saat

 

ZHIYUN'un benzersiz 32-bit yüksek hızlı MCU paralel kontrol teknolojisine sahip olan üç eksende kontrol motorlarının çalışma verimliliği büyük ölçüde iyileştirilmiştir. Bu sayede operasyonlar sırasında güç tüketimi azalır. Crane-M, 12 adete kadar çalışma saatini destekleyen 2 adet 26500 Li-Ion pille standart olarak gelir.

Yüksek Entegreli Kontol Paneli

 

Crane-M üzerindeki yüksek derecede entegre edilmiş kontrol paneli, başparmakınızın ulaşabileceği her türlü işlev kontrolünü (örneğin, mod anahtarı, açı ayarı, yakınlaştırma ve fotoğraf / video çekimi, vb.) kullanarak kolay ve kullanışlı hale getirir.

1 Dakikada Denge Ayarı

 

CRANE-M, her 4 taraftaki sabitleme vidaları ile tornavidaya ihtiyaç duymadan kameranın anında manuel montajını ve sökülmesini destekler. Buna ek olarak, CRANE-M'de her eksende benzersiz ölçek işaretleri + yerleştirme yuvaları tasarımı ile kamera balans ayarı çok daha kolay halde yapılır.

Pil

Çalışma Voltajı

Çalışma Derecesi

Çalışma Süresi

Şarj Süresi

Maks: 12.6 v

Standart: 8.4 v

Min: 6.8 v

Maks: 45 °C

Standart: 25 °C

Min: -10 °C

Maks: 18 s

Min: 12 s

Denge Ayarına Göre

 

Standart: 3 s

Sabitleyici

Hareket Durumunda Sapma

Durağan Halde Sapma

Tilt Mekanik Açısı

Roll Mekanik Açısı

Taşıma Kapasitesi

Net Ağırlık

Maks: ± 0.2 °

Min: ± 0.05 °

 

Maks: ± 0.03 °

Min: ± 0.01 °

 

Standart: 360 °

Limitsiz Dönüş

 

Standart: 360 °

Limitsiz Dönüş

 

Maks: 650 g

Min: 125 g

 

740 g

 

Paket İçeriği

Sabitleyici

 

26500 Li-ion Pil

 

26500 Pil Şarj Aleti

1

 

2

 

1

Batarya Kompanenti

 

Mikro USB Kablosu

 

Kullanım Kılavuzu

1

 

1

 

1

ZHIYUN Ürünleri

Nereden Alabilirim?

Teknik Destek

Sosyal Medya

This website is made by an authorized Zhiyun partner. For the official website of Zhiyun, please visit www.zhiyun-tech.com