CRANE PLUS

Genel Bakış

Stok Yok

Teknik Özellikler

Uyumluluk Listesi

Crane Plus Do Plus, Play Plus

Do Plus, Play Plus

PLUS + Hareket Belleği

 

Crane Plus ile yeni Hareket Belleği özelliğini kullanmak, gelişmiş kamera hareketlerini ayarlamanıza ve bunları kaydederek Crane Plus'ın gelecek için bunları hatırlamanıza olanak tanır. Zaman aralığı, çekim sayısı, süre ve daha fazlası gibi tüm timelapse ayarlarınızı bile hatırlayacaktır! Şimdi, tek bir tuşa basarak, aynı hareketli çekimleri tekrar tekrar tekrarlayabilirsiniz. Gittiğiniz her yerde kendi kamera asistanına sahip olmak gibi! İster film yapımcısı ister Youtube'da bir vlogger olun, isterse bir timelapse fotoğrafçısı, Hareket Belleği ile bu harikaları kolayca yakalayabilirsiniz. Tam olarak hayal ettiğin anlar.

Plus+ POV Modu İle

Daha Yaratıcı Olun

 

Crane Plus, roll ekseninde 45 dereceye kadar senkron hareketi sağlayarak, ilave kamera hareketi sağlayan yeni tasarlanmış bir POV (Point of View) modu ekler. POV modu sizinle birlikte hareket eder ve kameranızı sola veya sağa 45 dereceye kadar döndürür. Daha basiti, hareket ettiğinizde, kameranız sizinle birlikte hareket eder. POV modunun eklenmesi, Crane Plus üzerindeki diğer 3 modun yanı sıra size hemen hemen her türlü çekimi yakalamanız için gereken kontrol ve özgürlüğü sağlar. Tek sınırlama senin hayal gücün.

Plus+

2.5 kg Kadar Taşıma Kapasitesi

 

Crane Plus, sınırları daha da zorluyor! Üstün, 6. nesil Instune Algoritma Sistemimizi motorlara güç vermek için kullanan Crane Plus, 2.5 kg'a kadar olan büyük bir ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir. İster kit lensli, isterse daha ağır lenslere sahip profesyonel kalitede DSLR'lar yada aynasız kameralar kullanıyor olun, Crane Plus'da çok daha geniş bir yelpazede kamera ve lens kombinasyonları kullanabilirsiniz.

Yüksek Performans

6. Nesil Instune Algoritma

2.5 kg Taşıma Kapasitesi

Plus+

Nightlapse

 

Geçmişte, muhteşem timelapse fotoğrafçılığı sadece gündüz çekimiyle sınırlıdır. Şimdi Crane Plus ile NightLapse özelliği geliyor: Yeni bir hareket ve derinlik boyutu ekleyen muhteşem, uzun pozlama zaman dilimleri yaratmak için güçlü ve yeni bir araç. NightLapse ile Crane Plus'ı kullanarak, çarpıcı yıldız parkurlarını yakalayabilir, gece trafiğini hareket ettirebilir, güzel gece manzaraları üzerinde zamanın geçişini yakalayabilir ve hepsi sadece Crane Plus'ın sağlayabileceği çarpıcı hareket ve istikrarla yakalayabilirsiniz.

Plus+

Hepsi Bir Arada Tasarım

 

Crane Plus, fotoğraf çekme veya yakınlaştırma gibi hem kameranızın hem de sabitleyicinizin eşzamanlı çalışmasını gerçekleştirebilen bir kamera kontrol kablosu ile birlikte gelir. Özel bir telefon uygulaması ile birlikte ZY Play, Crane Plus hareket zamanlaması ve manzaraları gibi çeşitli gelişmiş çekim gerçekleştirmek için yardımcı olur.

Tuşa bir kere basarak fotoğraf çekebilirsiniz. İki kez basarak video kaydına başlayabilirsiniz.

Güç düğmesi kamera çekim kontrolü için kullanılabilir (sadece kamera sabitleyiciye bağlandıktan sonra)

Sony fotoğraf makinesinin bağlandığı durumlarda: kaydırıcıyı T yönüne itin ve uzaklaştırın ve yakınlaştırmak için W yönüne itin.

Timelapse

 

ZY PLAY

Panorama

 

ZY PLAY

Plus+

Tam Set Aksesuar

 

Satın aldıktan hemen sonra kullanıma başlamanız için tüm aksesuarlar paket içerisinde yer almaktadır.Size ihtiyacınız olan her şeyi içerir: Anti-slip bant (genişletilmiş kullanım için), kamera kabloları ve Crane Plus'ın denge ayarını yapmak ve masaüstü duruş için alüminyum tripod...

Pil

Çalışma Voltajı

Çalışma Derecesi

Çalışma Süresi

Şarj Süresi

Maks: 12.6 v

Standart: 8.4 v

Min: 6.8 v

Maks: 45 °C

Standart: 25 °C

Min: -10 °C

Maks: 18 s

Min: 12 s

Denge Ayarına Göre

 

Standart: 3 s

2400mAh

Sabitleyici

Hareket Durumunda Sapma

Durağan Halde Sapma

Tilt Mekanik Açısı

Roll Mekanik Açısı

Pan Mekanik Açısı

Taşıma Kapasitesi

Net Ağırlık

Maks: ± 0.2 °

Min: ± 0.05 °

 

Maks: ± 0.03 °

Min: ± 0.01 °

 

Standart: 360 °

Limitsiz Dönüş

 

Standart: 360 °

Limitsiz Dönüş

 

Standart: 360 °

Limitsiz Dönüş

 

Maks: 2500 g

Min: 350 g

 

950 g

 

Paket İçeriği

Sabitleyici

 

26500 Li-ion Pil

 

26500 Pil Şarj Aleti

 

Sony Kamera Kontrol Kablosu

 

Kullanım Kılavuzu

 

Taşıma Çantası

1

 

2

 

1

 

1

 

1

 

1

Tripod

 

Bağlantı Vidası

 

Batarya Bölümü

 

Micro USB Kablosu

 

Panasonic Kamera Kontrol Kablosu

 

Lens Desteği

1

 

2

 

1

 

1

 

1

 

1

ZHIYUN Ürünleri

Nereden Alabilirim?

Teknik Destek

Sosyal Medya

This website is made by an authorized Zhiyun partner. For the official website of Zhiyun, please visit www.zhiyun-tech.com