GÖRÜNTÜ AKTARIM SİSTEMİ

Genel Bakış

Satın Al

Uyumluluk Listesi

Move. See. Create.

Üçü Bir Arada, Hepsi İçin Bir

 

ZHIYUN TransMount Görüntü İletim Sistemi ile tanışın: TransMount Görüntü İletim Transmitteri, Alıcı, Hareket Sensörü Uzaktan Kumanda, size en iyi görüntü aktarımı deneyimini sunmayı amaçlayan bir ekip!

Kompakt Tasarım, Sağlam Performans

 

TransMount Görüntü İletim Sistemi taşınabilirliği başka bir seviyeye taşır. Cep boyutunda ve sağlam performansıyla, herhangi bir film ekibi veya hatta tek operatör için kolay bir seçimdir.

FHD Görüntü Aktarımı, Detaylı Gözler İçin

 

Yüksek Verimli Video Kodlama standardını benimseyen verici, ultra düşük gecikme ile 1080P 30fps görüntü iletimini destekler.

H.265

1080P

30FPS

Video Sıkıştırma Standartı

FHD Görüntü

Canlı İzleme

Üç Kişilik Bir; Senkronize Ekip Çalışması

 

Her Verici, üç cihaza kadar WiFi sinyalleri gönderebilir. Yönetmen, müşteri ve focus pullerın aynı alanda olduğu senaryolar için, her biri profesyonel monitörler (alıcı / uzaktan kumanda ile eşleştirilmiş) veya sadece telefonlarıyla veya tabletleriyle kendi kablosuz izleme / kontrol cihazlarına sahip olabilir. Senkronize ekip çalışması hiç bu kadar kolay ve verimli olmamıştı.

Gelişmiş Operasyon Deneyimi

 

Görüntü iletim sistemi, 100 metrelik etkili iletim aralığı ve hassas çalışma mantığı sayesinde film yapımının çok boyutlu kontrolünü gerçekleştirmeye kendini adamıştır.

* Engelleme ve parazit olmadan laboratuvar deneylerinde toplanan veriler.

Ultra Düşük Gecikme Süresi, Her Saniye Önemlidir

 

TransMount Görüntü İletim Sistemi, çeşitli film yapım senaryolarındaki ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilen cihazlara kusursuz video akışı sağlar.

* İdeal laboratuvar koşullarında, telefon izleme için vericinin minimum gecikmesi yalnızca yaklaşık 60 ms'dir. Monitörü kullanırken, tüm sistemin minimum gecikmesi yaklaşık 150 ms'dir. Kamera HDMI'nın neden olduğu gecikme dahil değildir.

Zorlu Ortamlar İçin Birden Fazla Kanal

 

TransMount Görüntü İletimi Verici / Alıcıda 8 kanal mevcuttur. Farklı ortamlarda en az parazit için uygulamada istediğiniz zaman geçiş yapabilirsiniz.

Profesyonel İzleme Erişilebilir Hale Getirildi

 

Verici ve ZY Play APP ile 1080p 30 fps'de profesyonel izleme, yalnızca bir akıllı telefonla kolayca yapılabilir.

Histogram

Zebra

Focus Peaking

Pseudocolor

Clipping

Monochrome Display

LUT

Reference Line

Mirror Image

* İzleme özellikleri: Parlaklık Histogramı, Pseudocolor, LUT, Kırpma, Referans Hattı, Odak Zirvesi, Yakınlaştırma, Çerçeve Kılavuzları, Tek Renkli Ekran, Zebra Çizgileri ve Ayna Görüntüsü.

Birbirinizi Güçlendirin

 

Tüm sistem, bağlı cihazları sürekli olarak çalıştırabilen ve şarj edebilen sağlam dahili pillerle donatılmıştır. Vericiye, alıcıya ve uzaktan kumandaya şarj sistemi, üretiminizi baştan sona güçlendirmek için burada.

TransMount Görüntü İletim Verici çalışma zamanı: 1.5 saat; TransMount Görüntü İletim Alıcısı ve TransMount Hareket Sensörü Uzaktan Kumanda çalışma zamanı: 5 saat.

TransMount Görüntü İletim Sistemi +

Sabitleyici = Devrim

Her Zaman Odaklanın

 

TransMount Görüntü İletim Sistemi telefon uygulaması veya uzaktan kumanda ile zoom / odak kontrolünü destekler. Optimum deneyim için zoom / odak kontrolünün hassasiyetini kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

Üçlü Kontrol, İsteğinize Göre Film

 

ZHIYUN tüm film yapımcılarının ihtiyaçlarını önemsiyor. ZHIYUN gimbal ve TransMount Görüntü İletim Sistemi ile, film ekibinde veya tek çalışan film yapımcıları için üç kontrol seçeneği vardır: gimbaldan, akıllı telefondan veya hareket sensörü kumandasından kontrol.

* Bir TransMount Görüntü İletim Transmitteri, TransMount Görüntü İletimi Alıcı, akıllı telefon, tablet dahil olmak üzere üç cihaza kadar görüntü iletimini destekler. Üç cihazdan sadece biri kamera ve gimbal üzerinde kontrol sahibi olurken, diğer ikisi monitör olarak işlev görür.

Timelapse Uzmanı

 

Gimbalın Timelapse özelliği TransMount Görüntü Aktarım Sistemi ile geliştirildi. Şimdi, sadece çekimleri uzaktan izlemekle kalmaz, aynı zamanda uygulamadan çıktıktan sonra çekime devam edebilirsiniz.

Aksesuar Ekosistemi

 

Farklı film yapımı senaryolarındaki ihtiyaçlarınızı karşılamak için TransMount Görüntü İletim Sistemi ve diğer ZHIYUN aksesuarlarından çeşitli kombinasyonlar yapılabilir. Çekimleri canlı izlerken gimbalin hareketini kontrol etmek için alıcıyı, uzaktan kumandayı, monitörü uzatma plakasına monte edebilirsiniz; gimbalin hassas kontrolünü elde etmek için uzaktan kumandayı tripoda monte edin ... Tek sınır hayal gücünüzdür.

ZHIYUN Ürünleri

Nereden Alabilirim?

Teknik Destek

Sosyal Medya

This website is made by an authorized Zhiyun partner. For the official website of Zhiyun, please visit www.zhiyun-tech.com