Ürün Kayıt ve Bilgilendirme Sistemi

Lütfen aşağıdaki tüm alanları doğru bir şekilde doldurunuz. Bilgilerin hatalı olması durumunda 2 yıl garanti süresinden ve ücretsiz bilgilendirmelerden yararlanamayacaksınız.

Gerekli

Gerekli

Gerekli

Gerekli

Gerekli

Gerekli

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı.

Form alındı.

Gerekli

Gerekli

Gerekli

Gerekli

Gerekli

Gerekli

Zhiyun-Tech ürünleri, tek resmi distribütörü Zoom İthalat tarafından Türkiye'ye getirilmektedir. Ülkeye yasal yollarla getirilmeyen veya yurtdışından satın alınan ürünler ve Zoom İthalat bayiileri haricinde alınan ürünlere garanti verilmemektedir.

 

 

Garanti şartlarından yararlanmak için, sol tarafta yer alan formu doldurarak göndermeniz yeterlidir. Yapılan kontroller sonrası, cihazınızın garanti altında olup olmadığı hakkında bir e-posta alacaksınız. Lütfen bu e-postayı 2 yıl boyunca saklayınız.

 

 

Zoom İthalat'a ait ürünlerden satın aldığınızda, ücretsiz ürün bilgilendirmelerinden de faydalanacaksınız. Bilgilendirmeler, Zhiyun-Tech Offical Brand Ambassador Volkan Yetilmezer tarafından verilecektir. Bu anlamda canlı yayın, size gönderilen epostada detayları mevcut olan zaman diliminde yapılacaktır. Yanda yer alan formdaki tüm bilgileri eksiksiz ve hatasız girdiğinizde bilgilendirmeden yararlanabileceğinizi unutmayınız.

 

 

Verilen bilgilendirme kesinlikle bir eğitim değildir. Kullanıcılar ürünün tüm özelliklerini kullanmayı öğrenmekten kendileri mükelleftir. Lütfen kullanım kılavuzlarını dikkatlice okuyunuz.

 

 

Bilgilendirme konuları:

 

- Kısa ürün bilgilendirmesi ve soru cevap.

 

 

ZHIYUN Ürünleri

Nereden Alabilirim?

Teknik Destek

Sosyal Medya

This website is made by an authorized Zhiyun partner. For the official website of Zhiyun, please visit www.zhiyun-tech.com