Sorumluluk Reddi ve Uyarılar

ZHIYUN ürünlerini kullandığınız için teşekkür ederiz. Burada yer alan bilgiler, güvenliğinizi ve yasal hak ve sorumluluklarınızı etkiler.

 

Kullanmadan önce doğru yapılandırmayı sağlamak için bu belgenin tamamını dikkatlice okuyun. Buradaki talimat ve uyarıları okumama ve takip etmemeniz, sizin veya başkalarının ciddi yaralanmasına veya cihazınızda veya mülkünüzde hasara neden olabilir. ZHIYUN, bu belge ve ürününüz ile ilgili tüm ilgili dokümanların nihai açıklaması ve bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Ürününüzü kullanarak, kullanım kılavuzunuzu dikkatlice okuduğunuzu ve buradaki hüküm ve koşullara uymayı anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan etmiş oluyorsunuz. Ürününüzü kullanırken ve bunların herhangi bir sonucu olarak kendi davranışınızdan sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Ürününüzü yalnızca uygun ve tüm şartları, önlemleri, uygulamaları, politikaları ve kılavuzları ZHIYUN tarafından yapılmış ve kullanılabilir hale getirilmesine uygun olan amaçlar için kullanmayı kabul etmektesiniz.

 

ZHIYUN, ürünlerinin kullanımından doğrudan veya dolaylı olarak kaynaklanan herhangi bir zarar, yaralanma veya herhangi bir yasal sorumluluk kabul etmez. Kullanıcılar, burada belirtilenlerle sınırlı olmamak üzere, güvenli ve yasal uygulamaları gözlemleyeceklerdir.

 

ZHIYUN Guilin Zhishen Information Technology Co LTD'nin ticari markasıdır. (bundan sonra "ZHIYUN" veya "ZHIYUN tech" olarak anılacaktır) ve bağlı ortaklıkları. Burada belirtilen tüm ürün isimleri veya markalar, kendi sahiplerinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

 

 

Sözlük

Aşağıdaki terimler, ürün literatüründe, bu ürünü çalıştırırken çeşitli Olası zarar düzeylerini belirtmek için kullanılır.

UYARI: Doğru şekilde takip edilmeyen prosedürler, maddi hasar, ciddi kaza veya ciddi yaralanmalara neden olabilir.

DİKKAT: Düzgün bir şekilde takip edilmeyen prosedürler, mal hasarı ve ciddi yaralanmalara neden olabilir.

DUYURU: Düzgün bir şekilde takip edilmediği takdirde, mal hasarı veya küçük yaralanmalara neden olabilir.

 

 

Uyarı

Kullanmadan önce ürününüzün özelliklerine aşina olmak için kullanım kılavuzunun tamamını okuyun. Ürünü düzgün çalıştırmamak, ürüne veya kişisel mülkiyete zarar verebilir ve ciddi yaralanmalara neden olabilir. Bu sofistike bir üründür. Dikkatli ve sağduyu ile çalıştırılmalıdır ve bazı temel mekanik yetenekler gerektirir. Bu ürünü güvenli ve sorumlu bir şekilde kullanmamanız ürünün veya diğer mülkün yaralanmasına veya hasarlanmasına neden olabilir. Bu ürün, doğrudan yetişkin gözetimi olmayan çocuklar için tasarlanmamıştır. Uyumsuz bileşenlerle ya da ZHIYUN tarafından sağlanan ürün belgelerinde belirtilen dışında kalan ürünlerle kullanmayın. Buradaki güvenlik yönergeleri, güvenlik, çalıştırma ve bakım talimatlarını içerir. Ürünün doğru çalışması için, montaj, kurulum veya kullanımdan önce, kullanım kılavuzundaki tüm talimatları okumadan kullanmanız, ürünün hasar görmesini veya ciddi yaralanmasını önlemek için gereklidir.

 

 

Güvenli Kullanım Güvenlik Yönergeleri

■ DİKKAT

1) Ürününüz, yüksek hassasiyetli bir kontrol cihazıdır. Darbe, düşme ya da dış kuvvete maruz kaldığında arızalanabilir.

2) Ürününüz açık olduğunda gimbal ekseninin rotasyonunun dış kuvvet tarafından engellenmediğinden emin olun.

3) Ürününüz su geçirmez değildir. Ürününüz ile herhangi bir sıvı veya temizleyici temas kaçının. Temizlik için kuru bez kullanılması tavsiye edilir.

4) Kullanım sırasında toz ve kumdan koruyun.

■ UYARI

Pilleri kullanırken, şarj ederken veya depolarken yangın, ciddi yaralanmalardan ve maddi hasarlardan kaçınmak için yandaki güvenlik yönergelerine uyunuz.

■ DUYURU

Pil Kullanımı

Kullanmaya başlamadan önce pillerin tam olarak şarj edildiğinden emin olun.

Pillerin Şarj Edilmesi

Piller tam olarak dolduğunda şarj etmeyi otomatik olarak keser. Tam şarj olduğunda pilleri şarj aletinden çıkartın.

Pillerin Saklanması

1.  10 gün boyunca kullanılmayacaksa pili %40-%65 oranında şarj edin. Bu, pil ömrünü büyük ölçüde uzatabilir.

2.  Voltaj çok düşük olduğunda pil hazırda bekleme moduna girer. Bataryayı şarj edin, kış uykusundan çıkarır.

3.  Kullanılmadığında sabitleyiciden pilleri çıkarın ve özel bir kapta saklayın.

 

Pil Boşaltma

Eğer pi tam olarak boşalmazsa, pil geri dönüşüm kutusuna bırakın veya profesyonel bir batarya imhasına/geri dönüşüm acentasına başvurun.

 

 

Garanti Süresi

Garanti, fatura kesim tarihinden itibaren Türkiye Tek Resmi İthalatçısı Zoom İthalat tarafından Türkiye'ye getirilen ürünler için 24 aydır.

 

 

Garantinin Kapsamadığı Alanlar

1. Yetkisiz onarım, yanlış kullanım, çarpma, ihmal, yanlış anlaşılma, ıslanma, kaza ve yetkisiz değişiklik tabi ürünler.

2. Uygunsuz kullanıma maruz kalan veya etiketlerinin veya güvenlik etiketlerinin yırtılmış veya değiştirilmiş olan ürünler.

3. Garanti süresi dolmuş ürünler.

4. Yangın, sel, ışıklandırma, vb.mücbir sebep sonucu oluşan hasarlar.

 

 

Garanti Prosedürü

Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda Türkiye yetkili servisi Tolga Aras Profesyonel Teknik Servis ile iletişime geçiniz.

 

 

Zhiyun Servis Adresi

 

Hacımimi Mahallesi Lüleci Hendek Caddesi No:20/B Tophane / Beyoğlu / İSTANBUL 0 (212) 244 60 80

 

ZHIYUN Ürünleri

Nereden Alabilirim?

Teknik Destek

Sosyal Medya

This website is made by an authorized Zhiyun partner. For the official website of Zhiyun, please visit www.zhiyun-tech.com