SMOOTH Q

Genel Bakış

Stok Yok

Teknik Özellikler

Uyumluluk Listesi

Smooth Q Move like movies

Özgür Çekimler İçin Manuel Yakınlaştırma

 

Bluetooth üzerinden özel mobil uygulamaya bağlanarak (ZY Play) Smooth-Q kameranın sabit yakınlaştırma kontrolünü doğrudan dengeleyiciden kontrol etmeyi mümkün kılar. Tek bir itme veya çekme düğmesiyle, anı daha özgürce odaklayabilir ve yakalayabilirsiniz.

Daha Fazla Uygulanabilirliğe Sahip Gelişmiş Motor Torku

 

Smooth-Q sadece PLUS boyutlu akıllı telefonları desteklemez, aynı zamanda daha geniş bir uygulama yelpazesini desteklemek için lensler, ışık telafi lambası ve mikrofon gibi harici eklentilere de izin verir.

Yeni Optimize Edilmiş Stabilize Sistemiyle Güçlendirildi

 

Gelişmiş elektronik dengeleme sistemi ile kombine edilmiş 5. Gen. Instune algoritmaları ile güçlendirilen Smooth-Q, tork çıkışında %40'lık bir iyileştirme gerçekleştirdi.

Çoklu Akıllı Kontroller

 

ZY Play'in çeşitli yenilikçi fonksiyonları ile Smooth-Q, çekimlerinizi sadece güzel sinema efektleriyle mükemmelleştirmez, aynı zamanda çoklu akıllı kontrolleri de gerçekleştirir. Nesne İzleme işlevini etkinleştirerek, gimbal ve telefon kamerası hedefi otomatik olarak takip edecek ve odaklayacak şekilde yapılandırılacaktır. Böylece artık herhangi bir anı kaydedebilirsiniz. Ayrıca, yaratıcılığınıza ilham vermek için timelapse, slow motion, uzun pozlama, çoklu filtreler ve daha fazlasını destekler.

Daha Büyük Güç, Daha Hafif Ağırlık

 

Dahili şarj edilebilir pille çalışan Smooth-Q, 12 saate kadar ultra uzun süreli sürekli çalışma süresini desteklemekle kalmaz, aynı zamanda USB bağlantı noktası üzerinden taşınabilir güç kaynağıyla daha uzun çalışma süresi sağlar. Zamanınızı ve yükünüzü sadece 440g değerindeki süper kompakt bir konstrüksiyonla kaydederek, artık yolda tek bir anı bile kaçırmadan çekim yapabilirsiniz.

Her Zaman Her Yerde Şarj

 

Bir Micro USB güç girişi portu ile tasarlanan Smooth Q, USB portu üzerinden herhangi bir sabit veya portatif güç kaynağından doğrudan doğruya şarj edilmesini sağlar ve Smooth Q ile önemli anları asla kaçırmazsınız.

Gerçek Zamanlı Şarj İçin 5V Güç Çıkışı

 

Gimbal üzerindeki 5V / 2000mAh güç çıkış portu telefon için uygun gerçek zamanlı şarj sağlar. Taşınabilirliğin ve telefon çekim pratikliğinin en yüksek ölçüde artırılması sağlar.

Pil

Çalışma Voltajı

Çıkış Voltajı

Çalışma Süresi

Şarj Süresi

Maks: 12.6 v

Standart: 8.4 v

Min: 6.8 v

Standart: 5V

Min: 12 s

Denge Ayarına Göre

 

Standart: 2.5 s

1500mAh

Sabitleyici

Hareket Durumunda Sapma

Durağan Halde Sapma

Tilt Mekanik Açısı

Roll Mekanik Açısı

Pan Mekanik Açısı

Taşıma Kapasitesi

Net Ağırlık

Maks: ± 0.3 °

Min: ± 0.05 °

 

Maks: ± 0.04 °

Min: ± 0.01 °

 

Standart: 320 °

 

 

Standart: 320 °

 

 

Standart: 360 °

Limitsiz Dönüş

Maks: 200 g

Min: 75 g

 

440 g

 

Paket İçeriği

Sabitleyici

 

Taşıma Çantası

 

Kullanım Kılavuzu

1

 

1

 

1

Çanta Askısı

 

Mikro USB Kablosu

1

 

1

 

 

ZHIYUN Ürünleri

Nereden Alabilirim?

Teknik Destek

Sosyal Medya

This website is made by an authorized Zhiyun partner. For the official website of Zhiyun, please visit www.zhiyun-tech.com