SMOOTH-Q2

Genel Bakış

Satın Al

Teknik Özellikler

SMOOTH Q2 Movie Magic in Your Pocket

Gerçekten Cebinizle Aynı Boyutta Akıllı Telefon Gimbalı

 

ZHIYUN, en son kompakt form faktörünü işlevsellikten ödün vermeden keşfetme konusunda uzun bir yol kat etti. Her seviyedeki film yapımcılarına saf bir sadelik güzelliği sunmak için hassasiyet ve özveri ile her ayrıntıyı düşündük. SMOOTH-Q2 akıllı telefon gimbalında kompaktlık kavramını yeniden tanımlıyor.

Son Derece Küçük

Ultra Güçlü

Piyasadaki diğer gimbalların aksine, küçültmek için SMOOTH-Q2'yi katlamanıza gerek yoktur. Sadece 204 mm uzunluğa sahip SMOOTH-Q2, çantanıza atabileceğiniz güneş gözlüğü kılıfınıza neredeyse eşdeğerdir. Alüminyum yapılı minyatür gövde, maksimum sağlamlık için hazırlanmıştır. Yumuşak silikon ile kaplanmış tutamak elinizde rahattır.

İşlevsellik

Sadelik İçinde

Tek tuşla çok yönlü modlar arasında geçiş yapın. Pan Following modunun yanı sıra, Following ve Locking modlarını daiçeren SMOOTH-Q2, video yapımcılarına her boyutta 360 derecelik çekimleri oluşturma özgürlüğü veren Vortex modunu sunar. Yeni eklenen tam aralıklı POV modu, üç eksende 360 derecelik senkronize harekete izin vererek videoya sürükleyici bir etki sağlar.

Çek, Oynat

Sakla

SMOOTH-Q2'yi cebinizden çıkarın ve çekime hazır olun. Olağanüstü anın tadını çıkarın ve anı kaydetmeye yardımcı olmak için SMOOTH-Q2'yi özgür bırakın.

Hızlı Şeritte

Anları Yakala

 

SMOOTH-Q2, fotoğraf çekimi ve video çekimi için iOS ve Android telefon kameralarına doğrudan kontrol vererek, anları yakalamanız için hızlı bir çekim sağlar.

 

* SMOOTH-Q2, bazı geniş açılı ve ultra geniş açılı telefon kameralarıyla çekim yapamayabilir. Uyumlu telefon modelleri için lütfen müşteri hizmetlerine danışın.

Anında Açılma ve Kapama için Hızlı Çıkarma Mandalı

 

Kompakt ve daha önemlisi kullanımı kolay hale getirmek için her ayrıntıyı önemsiyoruz. Yenilikçi hızlı çıkarma mandalı tasarımı ve kullanışlı telefon kelepçesi, akıllı telefonu birkaç saniye içinde açıp kapatmanıza olanak sağlar. Maksimum taşıma kapasitesi: 260g.

Klipsini Kapat

ve Git

 

Klipsli tasarım, gimbalın yatay kolunu katlayarak ve genişleterek bekleme modu ve başlangıç modu arasında kolay geçişi gerçekleştirir.

Canlı Yayın için

Yeni Portre Modu

 

Yeni nesil algoritması, zahmetsiz bir şekilde yeni bir portre moduna girmenizi sağlar. Canlı yayın başlasın!

Tüm Gün

Pil Süresi

 

Güçlü bir pil sistemi ile çalışan SMOOTH-Q2'nin pil ömrü, şarj edilebilir batarya ile 17 saate kadardır. Ek olarak, SMOOTH-Q2, güç bankası ile  çalışmasını sağlayan mikro USB bağlantı noktasına sahiptir.

 

(* 17 saatlik pil ömrü laboratuvar verisidir)

Ufacık Bir Gimbal

Ama Her Şeyi Yapar

Sanatsal yönünüzü SMOOTH-Q2 ile açığa çıkarın. SMOOTH-Q2'deki timelapse, vertigo çekimi, nesne izleme ve panorama vb. gibi kullanımı kolay film yapımı işlevlerini keşfedin.

Dolly Zoom

Panorama

Timelapse

ZY Play ve Lightollector ile Daha Fazla Eğlence

 

ZY Play ile daha gelişmiş fonksiyonlar kolayca gerçekleştirilebilir. Lightollector'de, öğreticiler, beceriler ve ipuçları, videolar bulun ve  yeni arkadaşlar edinin.

Pil

Çalışma Voltajı

Çıkış Voltajı

Çalışma Derecesi

Çalışma Süresi

Şarj Süresi

Maks: 4.2 V

Standart: 3.6 V

Min: 3.4 V

Standart: 5V

Maks: 45 °C

Standart: 25 °C

Min: -10 °C

Maks: 17 s

Standart: 13 s

 

Laboratuar Ortamında

Standart: 3 s

2000 mA 500 mA

Sabitleyici

Hareket Durumunda Sapma

Durağan Halde Sapma

Tilt Mekanik Açısı

Roll Mekanik Açısı

Pan Mekanik Açısı

Taşıma Kapasitesi

Ağırlık

Maks: ± 0.3 °

Standart: ± 0.1 °

Min: ± 0.05 °

 

Maks: ± 0.04 °

Min: ± 0.01 °

 

Standart: 305 °

 

Standart: 265 °

 

Standart: 360 °

Limitsiz Dönüş

 

Maks: 260 g

Min: 75 g

 

380 g

ZHIYUN Ürünleri

Nereden Alabilirim?

Teknik Destek

Sosyal Medya

This website is made by an authorized Zhiyun partner. For the official website of Zhiyun, please visit www.zhiyun-tech.com