SMOOTH-X

Genel Bakış

Satın Al

Teknik Özellikler

ZY CAMI

Xtra Hayatınızı Keşfedin

 

Rahatça bir sırt çantasına atmanızı sağlayan avuç boyutunda dönebilen yapı, daha büyük vizyonu keşfetmek için yapılmış uzatılabilir bir kavrama ve videoları ile herkesi rockçı yapmak için kullanışlı bir uygulama - ZY Cami! Smooth X ile tanışın ve EKSTRA hayatınızı keşfedin!

Telefon Gimbalında Yeni Bir Dönüş

Avucunuzda Üstün Esneklik

Artık yüksek kaliteli video ve hafif seyahat arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz. İkisini birden alın! Sadece 246g ağırlığındaki telefon boyutunda dönen bir gimbal, çantanıza veya cebinize kolayca sığar ve telefonunuzla şaşırtıcı derecede istikrarlı görüntüler sağlar.

Mobil Film Yapımı Zamanı Geldiğinde,

Kurallar Basit

Sadelik kraldır. SMOOTH-X hayal edilemez basit ve pürüzsüz bir çalışma deneyimi sunar: çekim, film, sadece üç düğmeyle. Kamerayı tam kontrol ile her türlü akıllı telefon için hazır. Sadece yakala ve filme al!

Görmek İstediğinizi Görün

"Kolu" 260 mm'ye kadar çıkaran devrim niteliğinde, çığır açan bir tasarım! Ayrıca, konumunu birden fazla açıda katlayıp tutabilen benzersiz, dönebilen bir motor ekseni. Şimdi ne alabilirsin? Daha fazla arkadaş, daha fazla görüş, daha fazla eğlence!

Daha İlginç Yaratıcılık Yolları

Anında Manzara ve Portre Geçişi: Paylaşmak İçin Doğdum

TikTok, Instagram yeteneği veya Streamer olmanız fark etmez, SMOOTH-X Hızlı dönüş işlevi, paylaşmaya değer tek bir anı kaçırmamanızı sağlar

Her Zaman İlgi Odağı

 

Nereye giderseniz gidin, SMOOTH-X sizi takip eder. Sadece istediğiniz nesneyi seçin ve SMOOTH-X'in gerisini yapmasına izin verin. Her zaman sizi görünürde tutar. Böylece ekrandan asla çıkmaz ve neredeyse bitmiş çekimleri bozmazsınız.

Eller Meşgul Mü? Gesture Hazır

 

Elinizde olsun ya da olmasın, gimbalinizin kontrolünü elinize alın. Bir fotoğraf çekmek veya video kaydetmek, bir V hareketi göstermek veya avucunuzla kameraya sallamak kadar kolaydır.

"Roma'ya Bir Kısayol"

ZY Cami

 

ZHIYUN SMOOTH-X için özel bir uygulama oluşturdu. Akıllı, arkadaş canlısı ve çeşitli gelişmiş işlevler aynı anda size sunulur.

 

Uygulama hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

 

Akıllı Filmciliğin Kilidini Açın

Artık sıkıcı çekim ve düzenleme yok. Yeni SMART Modu, özelleştirilmiş hareketler, müzik ve diğer özel efektlerle entegre edilmiş çok sayıda yerleşik şablon sunar. Artık herkes film yapımının ustası olabilir.

Mükemmel Edit İçin Doğan Uygulama

 

Profesyonel düzenleme yazılımı artık ZY Cami'de yerleşik. Kesme, kırpma, müzik ekleme, çıkartmalar, altyazılar, geçişler... istediğin burada.

Sınırsız Yaratıcılık

Hareketlerinizi Yavaşlatın

 

Yavaaaaaaaaşlayın ve daha faaaaaaaazlasını bulun. Güzel, eğlenceli, komik anları yakalayın ve videolarınıza ekstra eğlence katın. (* Şu anda yalnızca iOS sisteminde kullanılabilir.)

Sürükleyici Timelapse

 

Muhteşem manzarayı birkaç saniyede sıkıştırın ve TimeLapse videolarınızda sizi içine çeken bir deneyim yaşayın.

PANORAMA

 

3x3 kesintisiz panorama, her boyutta nefes kesen, muhteşem bir fotoğraf çekerek 180 ° çarpıcı bir görünüm sunar.

ZHIYUN ile Daha Fazlasını Bulun

 

ZHIYUN, "Fotoğraf ve Videografi için Kullanılan Sabitleyici" nin kural yapımcısıdır ve akıllı sabitleyici alanında gelişmeye ve yenilik yapmaya devam etmektedir. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca fotoğraf ve videographer ZHIYUN kullanıcısıyla birlikte, sizi film yapımının cazibesini keşfetmeye ve yaşam eğlencesini herkesle paylaşmaya davet ediyoruz.

Pil

Çalışma Voltajı

Çalışma Derecesi

Çalışma Süresi

Şarj Süresi

Maks: 4.2 v

Standart: 3.7 v

Min: 3.4 v

Maks: 45 °C

Standart: 25 °C

Min: -10 °C

Maks: 5.5 s

Standart: 4 s

 

 

Standart: 3 s

850 mA 500 mA

Sabitleyici

Hareket Halinde Sapma

Sabit Halde Sapma

Roll Mekanik Açısı

Pan Mekanik Açısı

Taşıma Kapasitesi

Maks.: ± 0.3 °

Standart: ± 0.1 °

Min: ± 0.05 °

Maks.: ± 0.04 °

Min: ± 0.01 °

Standart: 285 °

Standart: 300 °

 

200±35 g

 

Paket İçeriği

Combo

Sabitleyici

 

Kullanma Kılavuzu

 

Taşıma Çantası

1

 

1

 

1

Tripod

 

USB Type C Kablosu

1

 

1

ZHIYUN Ürünleri

Nereden Alabilirim?

Teknik Destek

Sosyal Medya

This website is made by an authorized Zhiyun partner. For the official website of Zhiyun, please visit www.zhiyun-tech.com