WEEBILL-S

Genel Bakış

Satın Al

Teknik Özellikler

Uyumluluk Listesi

WEEBILL-S Ting Giant

WEEBILL-S, genel kullanıma yönelik aynasız ve DSLR fotoğraf makinesi ve lens kombinasyonlarını kolayca yönetir. Hafif gövdesi ve benzersiz Sling modu sayesinde, WEEBILL-S daha önce hiç olmadığı gibi zahmetsiz bir çekim deneyimi sunar. Yükseltilmiş bir algoritma ve daha güçlü motorlara, akıllı bir ViaTouch 2.0 sistemine ve ultra düşük gecikmeli HD görüntü aktarım modülüne sahip olan WEEBILL-S, film yapımcılığını en üst seviyeye çıkarıyor. WEEBILL-S ile sınırsız olanakları ortaya çıkarın!

Üstün Güç, Üstün Uyumluluk

 

WEEBILL-S yeni motor üniteleri ve yükseltilmiş yüksek hassasiyetli algoritma ile motor gücünde % 300 gelişme ve tepkiyede % 50 artış ile birlikte gelir. Sony A7III + FE 24-70mm F2.8 ve Canon 5D4 + EF 24-70mm F2.8 gibi kombinasyonlar, farklı senaryolarda zarif sinema çekimleri için WEEBILL-S üzerinde mükemmel şekilde dengelenir. Kameranızı WEEBILL-S üzerine monte etmeniz yeterli. WEEBILL-S, cihazlarınıza en iyi şekilde uyum sağlamak için gücünü otomatik olarak ayarlayabilir. WEEBILL-S ile sınırsız olun ve gönül rahatlığıyla çekimin tadını çıkarın.

 

* Ayrıntılı bilgi için Kamera Uyumluluk Listesini kontrol edin.

HER ZAMANKİNDEN Daha Hassas ve Esnek

 

Yükseltilmiş 8. Instune algoritması, yüksek hassasiyet sağlar ve herhangi bir ortamda hızlı hareket halindeki titremeyi ortadan kaldırır. Sadece bu değil, her bir eksenin hızını ve çeşitli parametrelerini doğrudan gövde kadranı üzerinden ayarlayabilir ve size her zamankinden daha hızlı ve esnek bir kontrol sağlayabilirsiniz!

A4 Kağıdı Kadar Küçük Yapı

 

WEEBILL-S'in benzersiz yapısı ve küçük tasarımı, onu bir A4 kağıt kadar küçük hale getirir. Ergonomik tasarımlı Sling modu ile WEEBILL-S, herkes için zahmetsiz bir çekim deneyimi sağlar.

Yükseltilmiş Görüntü İletim Modülü:

 

Tamamen yeni TransMount Görüntü Aktarım Modülü (aksesuar) kompakt boyutunda, hızlı çıkarma plakasının altına doğrudan monte edilebilir. LUT, Pseudocolor, Focus Peaking, Zebra ve benzeri özelliklere sahip 1080P 30fps yüksek senkronize (100 metre mesafe *), profesyonel izleme ve canlı yayın bir gimbal üzerinde kolayca elde edilebilir.

 

*(Japonya ve İsrail'deki Wi-Fi frekans bandı farklılıkları nedeniyle, akıllı telefon monitör olarak kullanıldığında bu alanlardaki görüntü aktarım performansı ve mesafesi etkilenebilir.)

1080p

Full HD Görüntü

30FPS

Gerçek Zamanlı Yansıtma

100m

Aktarım Mesafesi

Histogram

Pseudocolor

Zebra

Clipping

Focus Peaking

Monochrome Display

LUT

Reference Line

Mirror Image

ViaTouch 2.0: Dünyayı Parmak Dokunuşlarınızla Yönetin

 

Viatouch: Telefon ekranınızı profesyonel bir monitöre ve çok fonksiyonlu bir uzaktan kumandaya dönüştürebilirsiniz.

ViaTouch 2.0 Geliştirilmiş Zeka

 

HD görüntü aktarımının yanı sıra, ViaTouch 2.0 akıllı telefonunuzu, kameranızı ve gimbalınızı kusursuz bir şekilde birbirine bağlar. Takip hızı, diyafram, ISO, deklanşör hızı vb. gibi çeşitli ayarları gerçek zamanlı olarak ayarlanabilir. Gerçek zamanlı izleme ve sezgisel kontrol sadece parmaklarınızın ucunda.

 

* TransMount Görüntü İletim Modülü gerektirir.

SmartFollow 2.0

 

SmartFollow 2.0 , telefonunuzu bir kamera veya gimbal ile dengelemeye gerek kalmadan hassas nesne takibi sağlar. İstediğiniz nesneyi telefon ekranından kutu içine alın. Gimbal ile kamera gerisini halleder. SmartFollow 2.0, hem tek başına hem de takımca çalışarak süper esneklikle çalışmanızı sağlar.

 

* TransMount Görüntü İletim Modülü gerektirir.

Hareket Senkronu

 

WEEBILL-S, uygulama tabanlı bir hareket sensörü kontrol sistemi olan Sync Motion'ı sunar. Görüntü aktarım modülü ile birleştiğinde, aynı anda gerçek zamanlı izleme ve senkronize hareket kontrolü sağlar ve size daha önce hiç olmadığı gibi sürükleyici bir FPV kontrolü deneyimi sunar.

* İzleme fonksiyonu, TransMount Görüntü Aktarım Modülünü gerektirir.

Modüler Tasarım

 

Tam TransMount Görüntü İletim Sistemi (Verici + Alıcı) setiyle WEEBILL-S, her film yapımcısı ve hatta bir kamera ekibi için profesyonel monitör çözümleri sunarak son derece tutarlı ekip çalışması ve etkili iş akışı sağlar.

TransMount

Görüntü İletim Alıcısı

 

Görüntü aktarma alıcı ve vericisi ile monte edildiğinde, sadece akıllı telefonlar ve iPad'in yanı sıra profesyonel monitörler dahil olmak üzere sabitleyicinize en fazla 3 cihaz bağlanabilir. Şu andan itibaren profesyonel bir kamera ekibi elinizde.

 

* Aksesuar ayrı satılır.

TransMount

Kablosuz Uzaktan Kumanda

 

Dahili bir hareket sensörü modülüne sahip yepyeni uzaktan kumanda, gerçek zamanlı olarak ultra yüksek hassasiyetli hareket algılama kontrolüne ve parametre ayarlarına izin verir.

 

* Aksesuar ayrı satılır. Denetleyici bağımsız olarak çalışamıyor. Yalnızca WEEBILL-S ve TransMount Görüntü İletim Modülü (Verici ve Alıcı) ile çalışır.

Her Yerde Canlı Yayın

 

Akıllı telefonlarınızda, tabletinizde veya genel monitörlerde, aynı anda üç cihazda görüntü aktarımı bağlantısını destekleyen TransMount Görüntü Aktarım Paketi, istediğiniz zaman canlı yayın için maliyet tasarrufu sağlayan ve esnek bir çözüm sunar.

Anında Gimbal Ayarları

 

Her şey dahil sezgisel OLED ekran, motor gücü, hız, pürüzsüzlük, deadband, anahtar özelleştirme vb. gibi çeşitli ayarlanabilir parametreleri gösterebilir ve bunların tümü uygulamaya girmek zorunda kalmadan doğrudan gimbaldan kontrol edilebilir.

Motor Gücü Ayarı:

 

Farklı ağırlıktaki cihazları daha iyi desteklemek için motor gücünü ayarlayın.

 

Takip Hızı Ayarı:

 

Farklı çekim sahnelerine daha iyi uyum sağlamak için her eksenin hızını ayarlayın.

 

Pürüzsüzlük Ayarı:

 

Çekim tarzınızı özelleştirmek için pürüzsüzlük değerini değiştirin.

 

Deadband Ayarı:

 

İstenmeyen hareketlerden kaçınmak için aktif hareket alanınızı özelleştirin.

 

Yaratıcılık İçin Daha Fazla Yol

 

Altı yaratıcı çekim modu ile WEEBILL-S çekiminiz için sonsuz olanaklar sunar.

İkisi Bir Arada Hızlı Çıkartma Sistemi

 

WEEBILL-S, popüler ikisi bir arada çabuk açılan plakaları (Manfrotto / Arca-Swiss) kullanır ve ekipman arasında yeniden dengelemesiz kolay kurulum ve hızlı geçiş sağlar.

Kolay Kurulum İçin Yeni Açı Kilitleri Tasarımı

 

Her eksendeki yeni tasarlanmış açı kilitleri, dengelemeyi ve taşımayı daha kolay ve rahat hale getirir.

Pan Kilidi

Tilt Kilidi

Roll Kilidi

Her Zaman Netlikte Kalın

 

WEEBILL-S gövdesi üzerinde kullanışlı bir kontrol tekerleği ile hem elektronik netlik kontrolü hem de mekanik netlik / zoom kontrolünü destekler. Hangi kamera ve lens birleşimini kullanırsanız kullanın, kablo ve bir servo motor ile her zaman netlemeyi veya yakınlaştırmayı tam olarak yakalayabilirsiniz.

 

(Kontrol tekerleği varsayılan olarak servo netlik / zoom motorunu kontrol eder. Elektronik netlik kontrolü için lütfen Menüden seçim yapın. Daha fazla bilgi için, lütfen Kullanım Kılavuzuna bakın.)

Tüm Gün Yetecek Enerji

 

14 saatlik çalışma süresine sahip değiştirilebilir piller, gün boyu güçlenmenizi sağlar. WEEBILL-S, kameranızı gerçek zamanlı olarak da şarj edebilir ve uzun süre görev için güvenilir ve etkili çekim sağlar.

Çalışma Süresi

14 saat

Profesyoneller Gibi Çekim Yapın

 

Panorama, Timelapse, Motionlapse ve Uzun Pozlama Timelapse gibi daha gelişmiş sinema özellikleri ZY Play ile kolayca elde edilebilir.

Aksesuar Ekosistemi

 

Üç adet 1/4 inç vida girişi olan WEEBILL-S, TransMount hızlı kurulum kitleri, monopod, servo zoom / netlik motorları, görüntü aktarma sistemi ve daha fazlası gibi birçok aksesuara mükemmel uyumluluk sunar. WEEBILL-S ile sınırsız olanakları keşfedin!

Pil

Çalışma Voltajı

Çıkış Voltajı

Çalışma Derecesi

Çalışma Süresi

Şarj Süresi

Maks: 8.4 v

Min: 6.8 v

Standart: 5V

Maks: 45 °C

Standart: 25 °C

Min: -10 °C

Maks: 14 s

Standart: 12 s

 

 

Standart: 2.5 s

Sabitleyici

Hareket Halinde Sapma

Sabit Halde Sapma

Tilt Mekanik Açısı

Roll Mekanik Açısı

Pan Mekanik Açısı

Maks.: ± 0.3 °

Standart: ± 0.1 °

Min: ± 0.05 °

Maks.: ± 0.04 °

Min: ± 0.01 °

Maks.: + 182 °

Standart: 314 °

Min: -132 °

 

Maks.: 247 °

Standart: 314 °

Min: -67 °

Standart: 360 °

Limitsiz Dönüş

 

Ağırlık

895 g

 

ZHIYUN Ürünleri

Nereden Alabilirim?

Teknik Destek

Sosyal Medya

This website is made by an authorized Zhiyun partner. For the official website of Zhiyun, please visit www.zhiyun-tech.com